Matine Suare Sanat Akademisi

 • Merhabalar, 

  Uzun bir ara verdik ama bizler Ekip olarak boş durmadık.Yeni yılda da Sizler için çalışmalarımıza devam edeceğiz.Birkaç gün önce kızımla Kızılaydan Çukurambara taşınan Matine Suare Sanat Akademisindeki Latin Kids Deneme Dersine gittik.Bence kız çocukları için Sosyal Faaliyet Sıralamasında 1. Sırada Cimnastik varsa 2. Sırada da Dansın herhangi bir türü Mutlaka olmalı.

  Mekan hakkındaki gözlemlerime gelince, birkere Burası "Ankara'nın En Kapsamlı Sanat Akademisi" olmanın kesinlikle hakkını vermiş.Öncelikle gerçekten faaliyetler baya geniş tutulmuş.Hem çocuklar hemde yetişkinler için aklınıza gelebilecek her türlü konuda kursları var.Çocuklar İçin; Bale, Latin Dans, Bireysel Enstrüman, Yaratıcı Drama, İngilizce Drama, Zumba gibi dersler ile Doğumgünü/Parti Organizasyonları ve yakında açılması planlanan Çocuk Oyun Grubu gibi.Yetişkinler İçin olanları da www.matinesuare.net ten takip edebilirsiniz.Halkla İlişkiler Sorumlusu Gamze Hanım Çok Güleryüzlü, İlgili Bir Genç Bayan.Herkesle ve herşeyle tek tek ilgileniyor.Girişteki sıcacık bekleme ve kafe bölümünden başlayarak her kapının arkasından sanatsal bir ders karşınıza çıkıveriyor.Mesela; ben kızımı beklerken aynı zamanda başka bir odada yapılan Makyaj Tanıtım Dersine girdim.Bu sayede hem sıkılmamış, hemde yeni bilgiler edinmiş oldum.2katlı olan mekanın üst katında çeşitli dersler görülürken alt katında da Çocuk oyun grubu, doğumgünü/parti organizasyonları ve tiyatro bölümleri mevcut.Hemen burdan duyurayım Şubat Tatilinde Sahnelenmek Üzere bir Çocuk Tiyatrosunun da Çalışmaları Devam Ediyormuş.

  Derse kızım çok hevesle girdi ve çok mutlu olarak çıktı, fotolar ve videodan da belli olduğu üzere.Eğitmenler (Ferda Gökçen Türkiye 4. Sü ile Umut Bingöl 2013 Türkiye 2.si) gerçekten işlerinde uzmanlar.Dersler 5-13 yaş arası çocuklara yönelik ve haftada 1 gün 1,5 saat olarak planlanmış.

  Diyeceksiniz ki, bu güzelliklerin fiyatı acaba nekadar? Hiç merak etmeyin efendim fiyatlar gayet kesenize uygun. Yani, eğer çocuğunuz için uzmanından Sanatsal Faaliyet Düşünüyorsanız Kaçırmayın derim.Görüşmek Üzere.....

Yorumlar

 • Çocukla Ankara
  Çocukla Ankara Latin Kids Deneme Dersi Videosu İçin Tıklayınız
  http://www.cocuklankara.com/videos/2/46/matine-suare-sanat-akademisinde-latin-kids-deneme-dersinden
  13 Ocak 2016