AİLE DANIŞMANI HÜMEYRA YILDIZ

 • KİMDİR Hümeyra YILDIZ? 1988 yılında Manisa/Soma'da doğdu. 2010 Sosyoloji mezunu. 2013 Aile Danışmanlığı Eğitimi, 2013 Kısa süreli çözüm odaklı yaklaşım eğitimi, 2014 Cinsel Danışmanlık eğitimi, 2015 Bilinçaltı analizi eğitimi, 2016 Oyun terapisi eğitimlerinin sertifikalarını aldı. Mavi Yıldız Danışmanlık ve Koçluk Merkezi'nin kurucu ortağı. Ankara Aile Danışmanları Derneği Üyesi. Mesleğine aşık. Tavsiyeediyorum.com, ppd.com.tr, sosyologlar.net sitelerinde, bloğunda yayınladığı makaleleri yayınlanıyor. Harun YILDIZ ile evli. Orhan bebeğin annesi.
  E-MAİL: humeyrayildiz88@gmail.com
  Tel no:0545 893 37 92
  İnstagram: @ailedanismani_humeyrayildiz
  Blog:humeyrayildiz.blogspot.com.tr

  Hümeyra Yıldız'ın özel uzmanlık ve çalışma alanları:

  **AİLE DANIŞMANLIĞI**
  - Aile , evlilik ve çift danışmanlığı, Aile içi çatışmalar ve sorun çözme stratejileri, Boşanma süreci ve çocuk, Boşanma ve boşanma sonrası çiftlere danışmanlık, Çiftlerde uzlaşma problemleri, Aldatma ve aldatılma, Duygusal ihmal ve çiftlerde uzaklaşma problemleri, Evlilik öncesi ve sonrası çift danışmanlığı.

  **CİNSEL DANIŞMANLIK**
  - kadınlarda :
  Vajinismus (ilişkiye girememe),Cinsel isteksizlik,Orgazm olamama,Cinsel tiksinti.
  - erkeklerde: Erken boşalma,Sertleşme problemleri,Cinsel isteksizlik,Orgazm olamama.

  **OYUN TERAPİSİ**
  - Oyun Terapisi 3 yaşından 13 yaşına kadar uygulanabilir ve terapi her alanda problem yaşayan her türlü çocuğa fayda sağlar. Terapinin uygulanışı ve teknikleri terapistin belirlemesiyle yapılır.

  Öfke Kontrolü,Kayıp ve yas sürecindeki çocuklar,Anne-baba ayrılması veya aile ilişkilerinin bozulması,Travmatik yaşam olayları ve krizler (Doğal felaketler vb.),Davranış bozuklukları,Anksiyete,Depresyon,Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu,Otizm,Akademik, sosyal ve fiziksel gelişim sorunları,Öğrenme Güçlüğü,Kronik sağlık problemleri yaşayan çocuklar

Yorumlar